Chemical Engineer Data free

4.1

5.0

1

Kimyasal elementler hakkında en büyük bilgi koleksiyonu

3.3k

Bu uygulamayı oyla

Chemical Engineer Data Free kimyasallar ve bilimsel öğeler hakkında çok miktarda bilgi bulabileceğiniz mükemmel bir uygulamadır. Kimyayı, elementleri ve hesaplamaları incelemenize yardımcı olacak bir araç arıyorsanız bu sizin için ideal bir uygulamadır.

Chemical Engineer Data Free ile büyüleyici kimya dünyasındaki yolunuz çok daha basit olacaktır. Uygulama bütün kimya konuları ile ilgili çok miktarda bilgi içerir. Ana menüde, elektrik özellikleri, periyodik tablo, organik kimya, termodinamik gibi genel bir kategori seçebilirsiniz. Genel kategoriyi seçtikten sonra, aradığınız konuya ait farklı bilgileri anında ekranınızda görebilirsiniz.

Kimyadaki bilgilere ek olarak, bu uygulamada çok kapsamlı bir alternatif oluşturan ek araçlar kümesi de bulabilirsiniz. İlk olarak, en basitten en karmaşık hesaplamaya kadar her şeyi yapabileceğiniz bilimsel hesap makinesi mevcuttur. Ayrıca, hesaplamalar yaparken oldukça yararlı olduğunu ispatlayan bir ölçü dönüştürücü mevcuttur. Ve son olarak, beyninizi çalıştırmak ve en uygun koşullarda uygulamada oynamak için sudokular vardır.

Kısacası,Chemical Engineer Data Free müthiş bir uygulamadır. Bununla büyüleyici bilim dünyasını ve daha özel olarak ise kimyayı çok daha kolay ve verimli bir şekilde keşfedebilirsiniz. Deneyin ve sizin için yapabileceği her şeyi keşfedin!
Gereksinimler

Android 4.1 yada üstünü gerektirir

Haberler

1. Çoklu Diller (İngilizce, Vietnamca, Endonezyaca, Taylandça) desteklenir.
2. Optimize edilmiş arama fonksiyonu.
3. Sabit bilinen hatalar

Uptodown X